ماینکرافت – Minecraft بازی که در نگاه اول شاید یکی از مسخره ترین بازی ها دنیا از نگاه کاربر باشد البته کاربری که هنوز دانلود ماینکرافت رو انجام نداده و بازی رو نصب نکرده. با نگاه کردن به تصاویر بازی احتمالا با خود بگویید که مایکرافت یک بازی سطح پایین است و به قول معروف بچگانست ولی باید بگیم که سخت در اشتباه هستید چون مایکرافت یک بازی ماجراجویی با درگیری بالای فکری است. اگر قصد این رو دارید بیشتر با بازی مایکرافت آشنا بشید در ادامه همراه کشو باشید.

علت دانلود ماینکرافت ؟

اگر علاقه به بازی های فکری و ماجراجویی دارید حتما با دانلود ماینکرافت و نصب آن میتوانید با به کارگیری خلاقیت خود از بازی نهایت لذت رو ببرید. این بازی با کسب امتیاز ۴/۶ از ۵ در گوگل پلی توانسته محبوبیت بالایی را نزد کاربران کسب کنند که این موضوع باعث شده که دانلود ماینکرافت به بیش از ۱۰ میلیون نصب از گوگل پلی برسد. در این بازی شما به هیچ وجه گرافیکی نمیبینید و با تصاویری به اصطلاح پیکسلی مواجه خواهید شد که این موضوع خودش ویژگی اصلی و سبک اصلی بازی است.اما از این نکته نباید غافل شد که ماینکرافت گیم پلی به شدت اعتیادآور می باشد!

آشنایت بیشتر با بازی ماینکرافت

در بازی Minecraft که اصطلاحا آن را جز دسته بازی های ساده ی اعتیاد آور میدانیم و در بالا هم به آن آشاره کردیم شما باید در این بازی با خلاقیت خود و با به کارگیری مکعب های با بافت متنوع به ساخت و ساز انواع بناها و سازه ها بپردازید و شهر رویایی خودتان را کامل کنید. در اینجا اگر بخواهیم اشاره ای به بازی مشابه ماینکرافت کنیم شما میتوانید با دانلود کلش آف کلنز یک تجربه مشابه اما استراتژیک در این نوع بازی ها را داشته باشید.

اینفوگرافی بازی ماینکرافت - دانلود ماینکرافت اندروید

اینفوگرافی بازی ماینکرافت

ماینکرافت و ساخت ساز

در این بازی تمامی بلوک هایی که برای ساخت یک بنا لازم دارید در اختیار شما قرار می گیرد و میتوان گفت شما به عنوان یک مهندس باید آن ها را با دقت بالا کنار هم بچینید تا علاوه بر ایجاد سازه ای زیبا و البته مستحکم آن از فرو ریختن آن جلوگیری کنید وگرنه کار شما سخت میشود و باید دوباره از نو شروع به ساخت و ساز کنید.شما علاوه بر مهندس بودن در ساخت و ساز باید یک فرمانده نظامی هم باشید چون  ممکن است هر لحظه مورد تهاجم و حمله دشمنان قرار گیرد، پس هوش معماری خود را به کار گیرید و سعی کنید قوی ترین قلمرو را برای خود طراحی کنید تا از نفوذ هر دشمنی در امان باشید.

ویژگی های بازی ماینکرافت – Minecraft اندروید

 • صداگزاری فوق العاده در بازی با بخش موسیقی
 • داشتن انواع ابزارهای مختلف از جمله بلوک و غیره
 • بازی در مکان های مختلف مانند صحرا، کوهستان، جنگل و…
 • شما امکان ساخت انواع سازه های متنوع با قابلیت را ارتقا دارید.
 • امکان بازی به صورت گروهی با دوستان با Wi-fa (در ادامه همراه کشو باشید با آموزشی کوتاه برای این کار)

 

آموزش بازی ماینکرافت به صورت چند نفره و گروهی از طریق wireless

شما پس از دانلود ماینکرافت و نصب بازی، ابتدا یک نفر به عنوان لیدر به تنظیمات گوشی رفته و tethering and portable hotspot یا همان اتصال نقاط قابل حمل را فعال کند.

سپس افرادی که می خواهند بازی کنند به سرور لیدر وصل شوند، افراد از طریق وای فای متصل شوند.

در آخر شخص لیدر باید به یک world وارد شده و  بقیه گروه به منو world ها بروند و روی world که با رنگ آبی نوشته لمس کنند.

ویژگی های نسخه های مود شده بازی ماینکرافت

شما میتوانید در کنار دانلود ماینکرافت اصلی از نسخه های مود شده این بازی استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید. در ادامه با چند ویژگی نسخه مود شده آشنا میشویم:

 • نفس نامحدود
 • امتیاز حداکثری
 • کشتن با اسلحه
 • آتش کوره بی نهایت
 • ابزار های تخریب ناپذیر
 • حداکثری اندازه موجودی
 • قفل نبودن پوسته های برتر
 • آسیب نرسیدن به وزارت دفاع

اگر قصد دانلود ماینکرافت و نسخه مود شده این بازی را دارید میتوانید با مراجعه به پایین صفحه اقدادم به دانلود و نصب بازی کنید.