واتساپ – WhatsApp  بی شک یکی از محبوب ترین پیام رسان های حال حاضر دنیا می باشد، دانلود واتساپ آمار خیره کننده ای را توانسته است در گوگلی پلی ثبت کند، با بیش از ۵ میلیارد نصب تا اکنون که این خود به نوعی یک رکورد برای برنامه واتساپ است. این برنامه با دارای بودن امکانات فراوان در حین سادگی توانسته مورد استفاده کاربران بسیاری قرار بگیرد و روزانه به تعداد کاربران خود اضافه کند.با دانلود واتساپ جدید اصلی قادر خواهید بود با مخاطبین خود به گفتگو آنلاین، تماس صوتی و تصویری به صورت کاملا رایگان بپردازید.

اصلا چرا دانلود واتساپ اصلی؟

اگر شماهم دنبال برنامه ای هستید که در هزینه های اینترنت صرفه جویی کنید ما به شما برنامه واتساپ رو پیشنهاد میدیم فرض کنید اگر مسافر هستید یا قصد دارید با شخصی در خارج از کشور مکالمه داشته باشید، تماس رایگان با خارج از کشور را از طریق واتساپ انجام دهید و در هزینه های تماس صرفه جویی کنید. توجه کنید برقراری ارتباط با واتساپ  مصرف اینترنت کمتری را نسب به برنامه های مشابه مانند ایمو و… دارد. با توجه به سرعت بالای واتس اپ و پشتیبانی از اینترنت های نسل دو،سه و چهار  یا اینترنت Wi-Fi می توانید از مکالمه خود نهایت لذت را برد. شما با دانلود واتساپ اندروید قادر خواهید بود با دوستان و آشنایان پیام صوتی یا همان voice،  گیف و استیکر، فایل های مختلف با فرمت mp4. و mp3. و یا Jpg ارسال کنید، همچنین امکان بلاک کردن مخاطبین مزاحم، ساخت و ایجاد گروه و… را در اختیار شما قرار میدهد. نباید از حق گذشت و اون سرعت بالا و سادگی این برنامه است که یکی از دلایل اصلی محبوبیت این برنامه میان کاربرانست که هرچه بگوییم کم گفته ایم. در ادامه همراه کشو باشید تا بیشتر با واتساپ اصلی آشنا بشیم.

اینفوگرافی واتساپ - دانلود واتساپ اصلی

اینفوگرافی برنامه واتساپ

دانلود واتساپ های غیر رسمی

با افزایش کاربران واتساپ روزانه به برنامه های غیر رسمی این اپلیکیشن اضافه میشود و این موضوع کاربران را کمی سردرگم میکنند که از کدوم نسخه استفاده کنند بهتر است یا به قول معروف امکانات بیشتری دارد. باید گفت تا جایی که برای شما امکان دارد باید از نسخه اصلی برنامه استفاده کنید نه تنها در مورد دانلود واتساپ بلکه شما باید در دانلود اینستاگرام و حتی دانلود تلگرام از نسخه اصلی این برنامه ها استفاده کنید. در اینجا به این نکته باید اشاره کنیم که واتساپ به جز نسخه اصلی یک نسخه بیزینس و یک نسخه دسکتاپ ارائه کرده است که شما با دانلود واتساپ بیزینس میتوانید در امور بیزینسی خود از این نسخه استفاده کنید و همچنین اگر قصد این رو دارید که از دوتا واتساپ در یک گوشی استفاده کنید با نصب نسخه بیزینس قادر به انجام این کار خواهید بود.

امنیت واتساپ اصلی

یکی از موضوعاتی که در این چند وقت اخیر مورد توجه کاربران واتساپ قرار گرفته است و کمی هم آن ها را نگران کرده است پیغامی بود که به کاربران این برنامه گفته شد باید برای ادامه استفاده از واتساپ اطلاعات خود را با فیسبوک که مالک این برنامه است به اشتراک بگذارند در غیر این صورت باید حساب خود را پاک کنند. این موضوع باعث واکنش های شدید از سوی کاربران این برنامه شد تا جایی که واتساپ بعد از چند روز از این اتفاق تسلیم شد و اعلام کرد اشتراک گذاری اطلاعات با فیسبوک به دلیل سردرگمی کاربران و گسترش اخبار فریبنده درباره تغییر قوانینش، به مدت سه ماه به تعویق میندازد. در ادامه باید ببنیم که واتساپ برای این موضوع مهم چه برنامه ای دارد و آیا میتواند کاربران خود را قانع کند. از نکته های قابل توجه این موضوع این بود که دانلود تلگرام اصلی به صورت چشمگیری از سوی کاربران افزایش یافت و حتی برخی کاربران به حذف این برنامه پرداختند و به سراغ برنامه سیگنال رفتند.

ویژگی های واتساپ WhatsApp Messenger

 • استفاده ی ناچیز از اینترنت
 • امکان ارسال فایل های مختلف برای طرف مقابل
 • امکان به اشتراک گذاری مکان شما
 • ضبط صدا و ارسال سریع آن برای طرف مقابل
 • دارا بودن شکلک هایی بسیار زیبا
 • امکان ارسال استیکر
 • امکان حذف خودکار پیام ها بعد از ۷ روز
 • امکان ایجاد چت های گروهی و چت به صورت چند نفره
 • امکان برقراری تماس تصویری تا ۸ نفر به صورت همزمان
 • برقرای تماس صوتی با سرعت بالا
 • اتصال به کامپیوتر با  QRcode
 • و…

این اپلیکیشن به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه از سایت حذف شده است!