PowerDirector Video Editor App برنامه ای مناسب برای سازندگان ویدئو کلیپ های خلاقانه و پرذوق است که به شما امکان ساخت زیبا ترین ویدئو کلیپ ها را خواهد داد. در این برنامه فوق العاده شما بیش از ۴۰۰ قالب و افکت دارید تا با کمک آن ها فضا، نور و حس ویدئو خودتان را تغییر دهید. همچنین می توانید از جلوه های ویژه استفاده کنید و قدرت و منحصر به فرد بودن ویدئو خودتان را دو چندان کنید. در این برنامه امکانات و ابزار های زیادی به شما داده خواهد شد تا هر تغییری که نیاز می بینید بر روی ویدئو های خودتان پایه ریزی کنید. همچنین خروجی ویدئو های این برنامه بسیار واضح و با کیفیت هستند و از همین رو می توانید از آن ها برای کسب درآمد استفاده کنید و یا فن پیج های قدرتمندی را در شبکات اجتماعی بسازید

با کمک برنامه PowerDirector Video Editor App شما ویدئو کلیپ های تبلیغاتی، هنری، طرفداری و فن، سینمایی و … را می توانید تولید کنید. اما خصوصیت منحصر به فرد این برنامه نسبت به دیگر برنامه های ویرایش ویدئو در حذف پس زمینه آن است. همه با پس زمینه های سبز و کارایی شان در ساخت ویدئو و فیلم آشنایی داریم. اما حذف این پس زمینه های سبز نیازمند اپلیکیشن ها و برنامه ها ست. اینجاست که این ویرایشگر قوی به کمک شما خواهد آمد تا تمامی پس زمینه ها را حذف کنید و به جای آن ها از جلوه های اکشن و یا رنگ ها و فضای های متفاوت دیگر اضافه کنید. شما می توانید پس زمینه هم عکس هم ویدئو را حذف کنید و سپس خروجی به دست آمده را با هر ویدئو و تصویری ترکیب کنید.

همچنین به شما امکان چرخاندن، تغییر سرعت و یا معکوس کردن حرکات فیلم و ویدئو نیز داده شده.این برنامه با کاربری ۷۰ میلیون خود به یکی از کامل ترین برنامه های ویرایش ویدئو بدل شده است.