در بازی جذاب و پرطرفدار Special Forces Group 2 باید نقش یک تک تیرانداز واقعی را به عهده بگیرید و مشغول مبارزات بی امان شوید. در اینجا فرماندهی تیم های ۸ نفره را به دست گرفته و با هدایت آنها سعی کنید بر دشمنان خود غلبه کنید. در این بازی مکان های خیره کننده و سه بعدی طراحی شده که با حضور در آنها می توانید خود را در عرصه نبرد حس کنید.

از روی نقش های تعیین شده پیشروی کنید و جایگاه دشمنان را در گوشه و کنار تشخیص دهید و با استفاده از سیستم گفتگوی صوتی با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید تا بتوانید یک کار تیمی و گروهی را به سرانجام برسانید. انواع و اقسام سلاح ها مدرن و پیشرفته مانند تپانچه، تفنگ ساچمه ای در اختیارتان قرار داده شده است که می توانید نسبت به شرایط خود بین آنها سوئیچ کنید.

همچنین سپرها و لباس های حفاظتی را از گوشه و کنار جمع آوری کنید تا از کشته شدن خود و یارانتان جلوگیری کنید. در اینجا چندین حالت برای اجرای بازی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به حالت انفرادی و چند نفره و آنلاین اشاره کرد که در حالت چند نفره قادرید با برقراری اتصال آنلاین و وایفای به همراه سایر دوستان خود یک تیم ساخته و به استقبال دشمنان خود در هر کجای دنیا بروید. همچنین حالت های جدید بازی مانند کلاسیک، حالت زامبی کشی، شورش و حتی ترور وجود دارد که بسته به سلیقه خود می توانید هر یک از آنها را تجربه کنید. Special Forces Group 2 یکی از بازی های تیراندازی اول شخص آنلاین است که آنرا به طرفداران بازی های اکشن تیمی و گروهی پیشنهاد می دهیم.

ویژگی های بازی Special Forces Group 2 اندروید :

-پشتیبانی از ۷ زبان مختلف

-اجرای بازی بصورت چند نفره و آنلاین

-مدیریت تیم هایی متشکل از چندین نیروی ویژه

-وجود ۱۸ نقشه ی متفاوت برای مبارزه با دشمن

-سلاح های قدرتمند مانند نارنجک و مسلسل و جلیقه ضد گلوله