Hitman Sniper 2: World of Assassins نامه یکی از بازیهای اکشن و تیراندازی می باشد که در آن می توانید به دنیای آدمکش ها و خلافکار های بزرگ پیوندید. شما وارد دنیای تروریست های حرفه ای شده اید و به‌عنوان یکی از آنها باید بتوانید قراردادهای مهم و حیاتی برای کشتن افراد سرشناس را ببندید و مأموریت های مهیجی را تکمیل کنید.

به عنوان یک قاتل حرفه‌ای وظیفه شما ترور کردن افراد مهم است به طوری که سایرین متوجه نشوند که این کار چه کسی بوده است. با استفاده از خلاقیت ها و مهارت های خود در این زمینه باید به صدها روش مختلف افراد را به کشتن دهید. با توجه به محیط هایی که در آن قرار می‌گیرید تصمیم بگیرید که چگونه افراد را بکشید. مثلا در پشت سکوها و پله ها و جعبه ها پنهان شده و با استفاده از سلاح های صدا خفه کن و مواد منفجره و یا حتی تک تیرانداز ها به سمت سوژه های تعیین شده شلیک کنید و با کشتن آنها امتیاز کسب کنید.

حتی می توانید به نحوی افراد را از محل هایی که در آن هستند به جاهای خلوت کشانده و سپس پس با کشتن آنها به صدها روش‌های جدید امتیازات بیشتر و پاداش های شگفت انگیزی را به دست آورید. شما برای انجام ترور های خود قسم خورده اید و وظیفه دارید تا اهداف تان را آشکار کنید و برای این کار دستمزد دریافت می کنید. پس سعی کنید با ارتقاء مهارت های تیراندازی خود وارد تیم های بزرگتر و قراردادهای مهم تری ببندید. تا سلاح های ویژه و توانایی‌های بهتر را آنلاک کنید و این گونه آزادی و انعطاف‌پذیری بیشتری در به دست آوردن قراردادهای مهم داشته باشید.

ویژگی های بازی Hitman Sniper 2: World of Assassins اندروید :

  • بهترین بازی اسنایپری تلفن همراه
  • پیوستن به دنیای آدمکش ها و تروریست ها
  • استفاده از محیط و مهارت های خود برای شکار افراد به صدها روش
  • استفاده از روش های جدید برای کشتار، سلاح ها و مواد منفجره برای کشتن های خلاقانه
  • انجام قراردادهای با مشخصات بالا ، پرورش تیم آدمکش های تیرانداز هر کدام با اسلحه ها و توانایی های منحصر به فرد خود