همانطور که میدانید برای کاهش مراجعات شهروندان به سازمان های مختلف دولتی اپلیکیشن های گوناگونی ارائه شده است. برنامه کم حجم ابلاغ – Eblagh نیز از سوی قوه قضاییه منتشر شده و راهی مطمئن برای دسترسی به خدمات این سازمان می باشد. اپلیکیشن ابلاغ می تواند نیازهای شما را در زمینه های قضایی پاسخ دهد و با نصب آن دیگر برای دریافت ابلاغیه ها و پیگیری شکایات خود نیاز به رفت و آمد های فیزیکی به دادگستری نخواهید داشت.

بلکه با طی کردن چند مرحله ساده و ضربه زدن روی صفحه نمایش دستگاه خود قادرید متن ابلاغیه را مشاهده کرده و شکایات خود را رسیدگی کنید. همچنین لیست کاملی از بهترین وکلای شه و سازمان های ثبت اسناد موجود در مناطق مختلف را مشاهده کرده و نسبت به انتخاب وکیل و یا دفترخانه مورد نیاز خود تصمیم گیری کنید.

چنانچه شما شخص حقیقی یا حقوقی باشید قادرید با کمک اپلیکیشن ابلاغ و عضویت در سامانه ثنا، نام کاربری و رمز عبور و مخصوص خود را دریافت کرده و سپس وارد برنامه شوید. از منوهای داخل برنامه اقدام به ثبت شکایت، پیگیری و مشاهده روند دادرسی کنید. چنانچه جزو وکلای کشوری باشید با ثبت اطلاعات خود در این برنامه و ارائه مشاوره های لازم، اقدام به جذب موکلین تازه کرده و از این طریق پرونده های جدید را بررسی کنید.

چنانچه شما متهم باشید یا شاکی در هر صورت نیاز دارید تا ابلاغیه های مربوط به پرونده خود را زودتر از همیشه دریافت کنید. با این برنامه در در صورت دریافت ابلاغیه از پیامک و هشدارهای فوری مطلع شوید و در اسرع وقت از روند رسیدگی به پرونده های تان با خبر شوید این برنامه راهی برای کاهش مراجعات شهری می باشد که نسخه کامل و جدید آن را می توانید از وب سایت ما دریافت نمایید.