myket – مایکت نام یکی از پرطرفدارترین اپ استورهای ایرانی برای دستگاه های اندرویدی می باشد که با نصب آن می توانید به آرشیو کاملی از هزاران نوع بازی و برنامه دسترسی داشته باشید. دراین اپلیکیشن منو های مختلف و دسته بندی های مجزا وجود دارد که شما می توانید به راحتی بازی و یا برنامه مد نظر خود را یافته و جدیدترین نسخه آن را روی دستگاهتان نصب و اجرا کنید.

در این اپلیکیشن تمامی برنامه ها از منبع اصلی استخراج شده و قبل از هر گونه دانلود از لحاظ ویروسی بودن بررسی می‌شود و  با کمک آنتی ویروس های قوی امنیت آنها تضمین می شود. برای ورود به این برنامه کافی است اطلاعات کاربری خود را وارد کرده و پس از آن متناسب با پردازنده ی دستگاه های متصل، دانلود های خود را انجام دهید. تمامی بازی ها و برنامه هایی که مناسب دستگاه تان است را بدون هیچ گونه اشکال و خطایی دریافت کنید و در صورت ارائه به روز رسانی های جدید هر بازی و برنامه به سرعت از هشدارهای برنامه مطلع شده و برای دریافت جدیدترین نسخه ها اقدام کنید.

در این برنامه منوی زمانبندی وجود دارد که با تعیین زمان معین، بروزرسانی خودکار برنامه ها انجام می شود و نیازی به آپدیت کردن دستی هر برنامه وجود ندارد. همچنین ویژگی منحصربفرد مایکت این است که در حجم مصرفی اینترنت صرفه جویی به سزایی داشته و تنها دیتاهای جدید را در هربروزرسانی دریافت می کند که این امر مصرف بسته های اینترنت شما را کاهش می دهد.

ویژگی های برنامه Myket اندروید : 

– قابلیت مشاهده نرم افزار و بازی های موجود در دسته بندی های گوناگون

– قابلیت انتخاب برنامه مورد نظر در وب سایت و دریافت آن در گوشی

– به روز رسانی برنامه و بازی ها بدون نیاز به دانلود مجدد کل حجم

– امکان زمان بندی مناسب جهت به روز رسانی خودکار

– امکان دریافت دیتای بازی ها به صورت مستقیم

– قابلیت تشخیص خودکار آپدیت نرم افزار و بازی ها

– امکان جستجوی برنامه و یا اپلیکیشن

– خرید برنامه های داخلی